,

Bateri Portative Remax – Candy Power Bank Charger


Kapaciteti: 5000 mAh

Ngjyrat:

E bardhe

E gjelber

Blu

Roze

E verdhe

1,490L

Bateri Portative – Remax TG5000

Bateri Portative Remax – Candy Power Bank Charger

  • Rimbush shpejt dhe ne menyre te sigurt telefonin dhe paisjet e ndryshme, pa nevojen e prizes elektrike
  • Dizenjuar per rimbushjen e paisjeve gjate udhetimeve, aktiviteteve ne natyre ose nderprerjes se energjise elektike
  • I vogel, praktik dhe komod ne perdorim
  • Perdoret per te gjitha llojet e telefonave, mjafton te dispononi fishen perktese
  • Ndertuar nga material i forte Plastik
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Dizanj modern me versione ne disa ngjyra
SKU: bateri portative-remax-TG5000 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat