,

Bateri Samsung J6 J8 A6 Origjinale – High Capacity Battery


990L

Bateri Samsung J6 J8 A6 – Origjinale

Bateri Samsung J6 J8 A6 Origjinale – High Capacity Battery

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung Galaxy J6, J8 dhe A6
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 3000 mAh
SKU: bateri-samsung-J6-J8-A6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat