,

Bateri Samsung S5360 / S5380 Originale – Long Lasting


590L

Bateri Samsung S5360 / S5380

Bateri Samsung S5360 / S5380 Originale – Long Lasting

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung S5360 dhe Samsung S5380
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 1200mAh
SKU: bateri-samsung-SS5360-S5380 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat