,

Bateri Samsung S8 Origjinale – Moxom Long Lasting Li-Ion


1,190L

Bateri Samsung S8 Origjinale – MOXOM

Bateri Samsung S8 Origjinale – Moxom Long Lasting Li-Ion

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung S8
  • Kapaciteti i larte: 3000 mAh
SKU: Bateri-moxom-samsung S8 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat