,

Bateri telefoni Blackberry Q 10 – Original Charging Bundle


990L

Bateri telefoni – Blackberry Q 10

Bateri telefoni Blackberry Q 10 – Original Charging Bundle

  • Flisni ne telefon, luani, degjoni muzike apo shihni videot qe deshironi, ajo nuk do iu lere kurre ne balte
  • Perpara paketimit, bateria eshte testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • Microchip  i integruar ne brendesi te saj prandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Rezistente ndaj mbinxehjes dhe ndryshkut
  • Kapaciteti: 2100 mAh
  • E mbrojtur nga mbinxehja, tensioni i larte dhe qarku i shkurter
SKU: bateri-blackberry Q 10 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat