,

Bateri telefoni DOOGEE Y100 – High Quality Li-ion Battery


990L

Bateri – DOOGEE Y100

Bateri telefoni DOOGEE Y100 – High Quality Li-ion Battery

  • Projektuar per telefonat Doogee Y100
  • E qendrueshme, nuk konsumohet shpejt
  • E sigurt nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit, mbinxehja dhe aksidente te tjera ne rrjet
  • Ideale per personat qe e kane celularin pjese te pandashme te dites se tyre
  • E certefikuar nga RoHS dhe CE
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Kapaciteti:1800mAh
  • Jetegjate dhe origjinale
SKU: bateri telefoni-doogee-y100 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat