,

Bateri telefoni Lenovo A806 – High Capacity Model BL229


Brandi: Lenovo

Modeli: BL229

Dizenjuar per telefonat: Lenovo A806

Kapaciteti: 2500 mah

Materiali: Plastike

Lloji i baterise: Li-ion

Tensioni: 3.8 V

Standarti OEM

1,090L

Bateri telefoni LENOVO BL229

Bateri telefoni Lenovo A806 – High Capacity Model BL229

  • Dizenjuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo A536
  • Zgjedhja me e mire per te nderruar baterine e demtuar ose te vjeteruar
  • Origjinale
  • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri ne dispozicion
  • Rezistente ndaj ndryshkut
  • E certefikuar nga CE, RoHS dhe FCC
  • Me microchipi te brendshem rrit qendrueshmerine, efikasitetin dhe garanton jetegjatesi
SKU: bateri-lenovo-BL229 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat