,

Bateri telefoni Lenovo S 930 – Rechargeable New Original


1,090L

Bateri telefoni LENOVO S 930

Bateri telefoni Lenovo S 930 – Rechargeable New Original

  • 100% Origjinale, cilesi e testuar dhe e garantuar nga CE
  • E pershtatshme per telefonat Lenovo S 930
  • Duke e perdorur si bateri rezerve, zgjidh problemin tuaj ne moemtin qe nuk keni energji elektrike
  • Versioni me i mire per te nderruar baterine ekzistuese e cila ka filluar te vjeterohet
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Kapaciteti: 3000mAh
  • Tensioni standard: 3.7V
  • Limiti i tensionit: 4.3 V
  • Sinkronizohet ne menyre te persosur me telefonin tuaj

 

SKU: bateri-lenovo-S930 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat