,

Bateri telefoni Samsung G 7102 / 7106 – Original Li-Ion


1,090L

Bateri Samsung G 7102 / 7106

Bateri telefoni Samsung G 7102 / 7106 – Original Li-Ion

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung G 7102 dhe Samsung G 7106
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 2600 mAh
SKU: bateri-samsung-G7102/7106 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat