,

Battery Bank – Ipipoo LP 2 Fast Charger ne shitje


2 Ngjyra:

E bardhe

E zeze

1,990L

Battery Bank – Ipipoo LP 2

Battery Bank – Ipipoo LP 2 Fast Charger – Shitet online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg

Rimbushni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize me korent. Ky rimbushes vjen ne permasa mini, kompakte dhe dizenjuar per tu marre gjithmone me vete

Projektuar per te mos demtuar baterine, ai eshte pershtatur per karikimin e te gjithe celulareve dhe paisjeve te tjera qe kane disponojne fishen perkatese. Eshte i shpejte dhe me sistem sigurie maksimale.

Me 2 porta dalese iu lejon te karikoni dy paisje/telefona celulare ne te njejten kohe

Certefikuar nga RoHS, FCC dhe CE

Me indikator LED

I mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe mbi tensioni. Material rezistent ndaj konsumit dhe nxehtesise

SKU: battery bank-ipipoo-LP 2 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat