,

Battery Bank USB Dual – Konfulon LED Display 10000 mAh


2,390L

Battery Bank – KONFULON

Battery Bank USB Dual – Konfulon LED Display 10000 mAh

Furnizoni telefonin dhe paisjet tuaja dixhitale kudo qe jeni pa pasur nevoje per nje prize elektrike.

Konfulon Battery Bank eshte i pajisur me sistem te sigurise maksimale dhe mbron baterine nga demtimi gjate rimbushjes. Ai eshte i pershtatur per te gjitha llojet e telefonave dhe paisjeve mjafton te disponojne fishen USB.

Me 2 porta dalese, ju mund te karikoni shpejt dhe ne menyre te sigurt 2 paisje ne te njejten kohe. Nderkohe drita LED integruar iu ndihmon te shihni gjendjen e baterise ne rast nevoje.

Blini online ne iBuy.al gjithcka ju duhet per telefonin tuaj me cmime te favorshme dhe cilesi te garantuar.

SKU: battery bank-konfulon Kategori: ,
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat