,

Battery Doogee Y6 – 3200 mAh Origjinale ne shitje


990L

Battery – Doogee Y6

Battery Doogee Y6 – 3200 mAh Origjinale

  • Dizenjuar per telefonat Doogee Y6/Y6 C
  • Rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate
  • E qendrueshme, nuk konsumohet shpejt
  • Ideale per personat qe e kane telefonin pjese te pandashme te perditshmerise
  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose demtuar
  • E sigurt nga aksidente ne rrjeti te tilla si: luhatjet e tensionit, qarku i shkurter dhe mbinxehja
  • LLoji i baterise: Li-ion
  • Kapaciteti: 3200 mAh
  • Certefikuar per cilesi, jetegjatesi dhe siguri nga RoHS dhe CE
SKU: bateri-doogee Y6 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat