,

Battery For HTC Desire 516 NEW – Bateri 1950 mAh


Brandi: HTC

Modeli: Desire 510

Materiali: Plastike e forte dhe e qendrueshme

Kapaciteti i baterise: 1950 mAh

Lloji i baterise: Li-Ion

1,090L

 HTC Desire 516 – Battery

Battery For HTC Desire 516 NEW – Bateri 1950 mAh

  • E qendrueshme dhe rezistente
  • Shijoni biseda te gjata telefonike dhe nuk humbisni thirrje te rendesishme
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Mund ta perdorni edhe si rezerve ne momentin qe bateria ekzistuese eshte harxhuar
  • E integruar se brendshmi me cip te zgjuar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • Testuar per rezultate te shkelqyera
  • Certefikuar per cilesi dhe siguri nga RoHS, CE dhe FCC
  • 100% Origjinale
SKU: bateri-HTC-desire 516 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat