,

Best Powerbank Baseus – Parallel 20000 mAh Dual Charge


Kapaciteti: 20000 mAh

Ngjyra: E bardhe/ E zeze

2,290L

Best Powerbank Baseus – Parallel

Best Powerbank Baseus – Parallel 20000 mAh Dual Charge

  • Rimbush shpejt telefonin dhe paisjet e ndryshme pa nevojen e nje prize elektrike
  • Mbeshtetur ne protokollin e ngarkimit te shpejte PD + QC 3.0
  • I vogel dhe praktik, i projektuar per tu marre kudo me vete
  • I mbrojtur nga mbingarkesa, mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj konsumit
  • Dizanj modern
  • Universal, mund te karikoni cdo pasije/smartphone mjafton te dispononi fishen perkatese
  • Mund te rimbushe 3 paisje ne te njeten kohe: permes portave USB dhe permes portes Type C
  • Produkt i certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS per cilesi dhe siguri
  • Kapaciteti 10000 mAh per 1 dalje USB dhe 20000 mAh per 2 dalje USB
SKU: powerbank-baseus-parallel Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat