,

BL 253 Battery – For Lenovo A2010 Mobile Phones Online


Brandi: Lenovo

Modeli: BL253

Projektuar per telefonin Lenovo A2010

Materiali: Plastike

Kapaciteti: 2000 mah

Lloji i baterise: Li-ion Polymer

Tensioni: 3.8 V

1,090L

Battery – Lenovo BL253

BL 253 Battery – For Lenovo A2010 Mobile Phones

  • Projektuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo, modeli A2010
  • 100% ORIGJINALE
  • Certefikuar nga CE
  • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri
  • Me sistem sigurie, nuk e demton celularin
  • Ideale per personalt qe e kane telefonin pjese te rendesishme ne punen e tyre
SKU: bateri-BL253-lenovo Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat