,

BL-5K Battery for Nokia N85 C7 – Origjinale 1200 mAh


690L

 Battery for NOKIA N85 / C7

BL-5K Battery for Nokia N85 C7 – Origjinale 1200 mAh

  • Modeli: BL-5K
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHs
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia N85 dhe Nokia C7
  • Kapaciteti: 1200 mAh / 3.7V
SKU: Bateri-nokia-N85-C7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat