Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

Blackview

SPECIFIKAT

Model: Blackview A8 Max

Dimensionet: 15.30 x 7.80 x 0.90 cm

Pesha: 131 gr

Touch Screen

Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM

 

8,900L

Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

Blackview A8 MAX Black – SmartPhones Online

Ekran 5,5 inchs HDS

Suporton Bluetooth-in, WiFi, GPS, FM radio, GSM & WCDMA & FDD-LTE

Suporton nje karte te jashtme Micro SD deri ne 64 GB, jo e perfshire ne kuti

Rezolucioni i ekranit 1280 x 720

Me 2 karta SIM

Me bateri litium 3000mAh

Sistemi operativ Android 6.0

Memoria: 2GB RAM dhe 16GB ROM

Me 2 kamera:

Kamera para – 8MP

Kamera e pasme – AF + 5MP

SKU: H-A8 MAX-Black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Blackview

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat