Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

Blackview

11,900L

Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

Blackview BV 500 Black – Best Price SmartPhones Dyqan Online

Dimensionet e telefonit: Gjeresia – 78.1 milimetra, Lartesia – 150,7 milimetra, Trashësia – 11,99 milimetra

Pesha  145 gram

Suporton 2 karta SIM

Ekrani 5.0 inch me rezolucion maksimal prej 1280 x 720 Pixel

Ekrani me funksion te rrotullimit automatik

Kamera 8 MegaPixel, iu lejon te regjistroni videoklipe, ndersa ka edhe nje kamer te perparme 2 MegaPixel

Memoria RAM: 2 GB

ROM: 32 GB

Ngjyra e zeze

Kapaciteti i baterise 5000 mAh

I pajisur me sensore te ndricimit dhe afrimit

I testuar dhe me super cilesi

Cmim i arsyeshem

SKU: GI-BV500-Black Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Blackview

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat