Bloody R80 – Commander Laser Gaming – Mouse per lojra


4,400L

Mouse per Lojra -BLOODY R80

Bloody R80 – Commander Laser Gaming – Mouse per lojra

Perjetoni nje eksperience te paharrueshme dhe jepini lojerat tuaja nje tjeter dimesion me mouse-in Bloody R80. Tani magjia e teknologjise vjen ne duart tuaja. Lojerat virtuale do te jene me reale dhe unike se kurre me pare.

 • Brandi: Bloody
 • Modeli: R80
 • Memoria: 160K
 • Korniza e shpjetesise: 6,666 FPS
 • Rezolucioni maksimal: 4000 CPI
 • Projektuar per: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 e me siper
 • Reagimi i butonave: me pak se 2 sekonda
 • 8 butona programimi
 • Lidhja: USB (2.0 dhe 3.0)
 • Laser me performance te larte Avago A3050
 • Rrotullimi infra e kuqe: mbi 1 milion levizje
 • Me Wireless
 • E pershtatshme per njerezit qe punojne me doren e djathte
SKU: mouse lojrash-bloody R80 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mouse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat