,

Bluetooth Car Charger LDNIO – Karikues makine 2 ne 1 ne shitje


2,490L

Bluetooth Car Charger LDNIO CM20- Karikues makine

Bluetooth Car Charger LDNIO – Karikues makine 2 ne 1 shitet Online ne iBuy.al me super cmim

Ldnio CM20 ofron 2 funksione ne nje paisje te vetme:

Karikon shpejt dhe ne menyre te sigurt smartphonin tuaj ne makine. Mbron baterine dhe nuk e ekspozon ate ndaj demtimit.

Degjoni muzike dhe realizoni biseda telefonike pa duar permes kufjeve te lidhura me Bluetooth.

Pershtatet me te gjitha paisjet qe suportojne modalitetin Bluetooth.

Dizanj modern dhe me permasa ideale per tu mbajtur gjithmone ne makine, sidomos ne udhetime te gjata

SKU: car-charger-ldnio-CM20 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat