,

Bluetooth Car Kit Mp3 Player – Joyroom 2 Porta USB


SPECIFIKAT
Input: 12-24V
QC 3.0 Output: 5V 3A/9V, 2A/12V 1.5A (CL02)
USB Output: 5V/2.4A(CL02)
Dimensionet: 47*48*5.86mm
Ngjyra: E zeze
Pesha: 42g
Bluetooth: 5.0
Distanca e transmetimit: <10m
Frekuenca: 2.4GHz

1,900L

Car Wireless Mp3 Player – Joyroom 2 Porta USB

Bluetooth Car Kit Mp3 Player – Joyroom me 2 porta USBkarikues joyroom me dy porta usb ibuy al

Karikim QC 3.0 super i shpejtë, i pajtueshëm me modelet kryesore 12-24v android dhe apple.

Karikues makine i markes Joyroom + MP3 Player
Telefonatë Bluetooth pa duar, funksionim me një buton.
Mikrofoni me performancë të lartë me teknologjinë e anulimit së zhurmës (CVC), ju jep një telefonatë të qartë.
Përgjigjja / ri-thirrja / pushimi ose mbyllja e thirrjes thjesht klikoni një buton.
Transmetim i zërit të navigimit, më i saktë.
 I pajtueshëm me një shumëllojshmëri markash disk U, kartë TF, plug and play
Usb car charger i pershtatshem per te gjithe modelet e SmartPhonave.
I përshtatshëm për të gjitha modelet e celularëve.

Disk USB / kartë TF, plug and play.  Smart Bluetooth 5.0, i sigurt dhe i qëndrueshëm.

Bluetooth Car Kit

Car Kit Player karikim super i shpejtë; i pajtueshem përgjithesisht me android dhe apple 12-24v.
Gjashtë funksione mbrojtëse, mbrojtje nga rryma, mbi tensionin, mbi fuqinë, nën tension, mbi temperaturën, mbrojtjen e qarkut të shkurtër, përdorimin më të sigurt.

joyroom car kit mp3 player ibuy al

Ka gjashtë funksione mbrojtëse, mbështetje mbi rrymën, mbi tensionin,  nën tension, mbinxehjen, mbrojtjen e qarkut të shkurtër, përdorimin më të sigurt.
Dekodimi audio pa humbje, rezolucion i lartë, stereo me performancë të lartë, pa bllokim, cilësi më e qarte e zërit.
Pajisja mundeson lexim te shpejte te karte se memorjes dhe lidhje e qendrueshme Bluetooth.
Dekodimi audio pa humbje, rezolucion i lartë, stereo me performancë të lartë, pa bllokim, cilësi më qarte e zërit.
Pajtueshmëria e gjerë
Transmetuesi Bluetooth i Automjetit Bluetooth mund të lidhet si një pajisje pa fishe me të gjitha pajisjet me Bluetooth, të tilla si iPhone, iPad, iPod, Tablet, Samsung, HTC, Sony dhe smartphone të tjerë Android.
Me teknologjinë e anulimit të zhurmës CVC, ju mund të shijoni tingullin e plotë kristal, mund të shijoni muzikë përmes 3 metodave
Luaj muzikë  nga pajisjet me Bluetooth
Transmetoni muzikë nga karta TF (GB 32 GB)
Transmetoni muzikë nga USB flash drive (≤ 32 GB). Mbështet formatet MP3, WAV, WMA, FLAC, APE
Mrojtje dhe siguri
Vjen me mbrojtje të mbitensionit të integruar, mbrojtje nga tensioni i tepërt, kontroll inteligjent i temperaturës, mbrojtje nga qarku i shkurtër.

Car Mp3 Player Joyroom

Nëse dëshironi të transmetoni muzikë ose të dëgjoni biseda telefonike përmes altoparlantëve të makinës tuaj, kjo pajisje ju mundeson lidhjen me Bluetooth me smartphonen tuaj.Car Bluetooth MP3 Player Car Kit online ibuy al

Joyroom me dy porta futet ne hyrjen audio te makines  dhe ofron kombinimin më të mirë të cilësisë së zërit, përdorimit  të telefonit dhe veçorive.

Mbështet duke karikuar dy pajisje njëkohësisht, një portë është Porta e Karikimit të Shpejtë 3.0.

Ky port i karikimit të shpejtë është gjithashtu i pajtueshëm me: 2.0, Hua Wei FCP, Type-C dhe Samsung.

Efikasiteti i karikuesit është më shumë se 80%.

Një model i modernizuar i karikuesit dhe mp3 player per makinen tuaj.

Karakteristikë e aftësisë së karikimit të shpejtë dhe butonit të lehtë për t’u përdorur dhe fikur.
Lidhje e dyfishtë me ane te dy portave usb, dizajn kompakt dhe teper praktik.
Mbështet karikimin e  dy pajisjeve njëkohësisht, njëra është për karikuesin e shpejtë QC3.0.
Rryma e daljes inteligjente mbeshtet karikimin per  të gjithë celularet dhe tabletët, duke karikuar në mënyrë të sigurt pajisjen tuaj pa dëmtuar baterinë.
Hapni aplikacionin për të marrë informacionin e destinacionit në celular, transmetoni navigimin e makinës tuaj më qartë dhe thjesht, duke ju bërë të jeni më të sigurt në makinë.
Fiton lëvdata për cilësi të shkëlqyera të tingullit. Vjen me një çmim të arsyeshëm.

SpecifikaBluetooth Car Kit Mp3 Player ibuy al

  • bluetooth mp3 player
  • I shpejte
  • Audio e paster dhe super e qarte
  • Suporton Karte Memorie
  • Lidhje me Bluetooth
  • Flisni ne telefon pa qene nevoja ta mbani ate ne dore
  • Versioni i Bluetooth-it 5.0 V
  • I qendrueshem dhe i sigurt

Porosit Online ne iBuy.al

 

SKU: Car Wireless Mp3 Player-Joyroom-2 porta USB Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat