,

Body Slimming – Korse e pershatshme per belin e femrave


 • Korse e cila ndihmon ne renien ne peshe
 • Vendoseni tek pjesa e belit
 • E pershtatshme per cdo femer
 • Mbledh pjesen e barkut
 • Lahet shume shpejt
 • Vjen ne disa ngjyra te ndryshme

1,800L

KORSE DOBESIMI PER FEMRAT

Korse e pershtatshme per tonifikimi e trupi te nje femre e cila ndihmon shume ne uljen e peshes e ne formimin e belit. Me nje dizajn modern e teper specifike per trupin e cdo femre ju siguron nje rehati maksimale ne trupin tuaj.

KORSE PER NJE BEL ELEGANT

Me kete korse ju mund te vishni rrobat tuaja pa u ndrojtur qe nuk ju rrine mire. Kjo korse mbledh pjesen e barkut e cila tregon nje bel elegant edhe te theksuar per trupin tuaj. Me nje material i perbere nag poliestra duke e rritur akoma me shume cilesine e ketij produkti.

Mund ta perdorni edhe ne rast se kryeni ushtrime fizike e do te shifni qe pesha juaj do te jete ne renie dhe trupi do te ndihet akoma i lire ne levizjet qe do kryeni.

Kur e perdorni kete produkt ne trupin tuaj ai do filloj t’ju prodhoje djeres e te heqi te gjitha yndyrnat e panevojshme.

Trupi juaj do filloj te tonifikohet edhe te jete ideal per te veshur fustanet ose rrobat qe me perpara ju kane treguar difektet. I projektuar per ta veshur ne stervitje, pas lindjes se femijeve por edhe ne perdorim te perditshem. Body Slimming-Korse dobesimi e pershatshme per femrat bli online iBuy.al

SPECIFIKAT

 1. Ndihmon ne renien e peshes
 2. Per nje trup te bukur
 3. Per tonifikim te trupit
 4. Fiksohet shume mire perreth belit
 5. Mberthehet me ane te kopsave
 6. Nuk duket tek rrobat

Dyqan Online – Bli Tani – iBuy.al .

SKU: ECC-20620-011 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Korse Dobesimi

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat