,

Boks me Bluetooth me drite LED – Bluetooth Speaker T&G


Ngjyrat

E kuqe

E zeze

1,490L

Boks me Bluetooth me drite LED – TG 155

Boks me Bluetooth me drite LED – Bluetooth Speaker T&G

 • Brandi: T&G
 • Modeli: TG-155
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52mm
 • Koha e perdorimit: 8 ore
 • Koha e karikimit: 5 ore
 • Standby: 600 ore
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Dimensionet: 74.5 x 75 x 94.5 mm
 • Drita LED me super efekt
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Fuqia: 5 Watt
 • Butona kontrolli per telefonatat, muziken dhe dritat LED
 • Frekuenca e pergjigjes: 20Hz – 20 000Hz
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
SKU: boks me bluetooth me drita LED-TG155 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat