,

Boks me Bluetooth – NBY Wireless Speaker


2,390L

Boks me Bluetooth Bass i thelle – NBY 8810

Boks me Bluetooth Bass i thelle – NBY Wireless Speaker

 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: NBY
 • Modeli: 8810
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Rezistent ndaj renies
 • Diametri i boksit: 55mm
 • Koha e perdorimit: 4 ore
 • Koha e karikimit: 1-2 ore
 • Standby: 150
 • Dimensionet: 75 x 73 x 184 mm
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Teknologjia IP67 mundeson mbrojtje maksimale nga uji
 • Fuqia: 2 x 5 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 90 Hz-20 kHz
SKU: boks me bluetooth-NBY-8810 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat