,

Boks me Bluetooth Super BASS – T & G Bluetooth Speaker


Ngjyrat:

 • E zeze
 • E kuqe
 • Blu
 • Gri me dizanj trekendshi
 • Blu me me viza portokalli
 • Dizanj ushtarak

2,190L

Boks me Bluetooth – T & G

Boks me Bluetooth Super BASS – T & G Bluetooth Speaker

 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: T & G
 • Modeli: TG-509
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V + EDR
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Rezistent ndaj renies
 • Diametri i boksit: 66mm
 • Koha e perdorimit: 2 ore
 • Koha e karikimit: 1 ore
 • Standby: 24 ore
 • Dimensionet: 165 x 88 x 88 mm
 • Teknologjia IP67 mundeson mbrojtje maksimale nga uji
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Suporton Radio dhe karte Micro
 • Fuqia: 2 x 5 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Me drita LED
SKU: boks me bluetooth-T&G-TG509 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat