,

Boks Mini me Bluetooth – Bass New Design Speaker


1,990L

Mini Boks me Bluetooth – BASS T-2359

Boks Mini me Bluetooth – Bass New Design Speaker

  • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
  • Distanca e lidhjes: 30 meter
  • Koha e rimbushjes me bateri: 3 ore
  • Koha e perdorimit: 6 ore
  • Standby: 400 ore
  • Multifunksional
  • Cilesi e larte e zerit dhe tingujve
  • Me Bluetooth, karte MICRO dhe USB
  • Suporton thirrjet telefonike pa duar
SKU: boks-me bluetooth-bass-T2359 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat