,

Boks prej druri me Bluetooth – NBY Wooden Case Speaker


Ngjyrat

E zeze

E kuqe

Silver

Gri

3,690L

BOKS DRURI ME BLUETOOTH – NBY 5590

Boks prej druri me Bluetooth – NBY Wooden Case Speaker

 • Brandi: NBY
 • Modeli: 5590
 • Mundesi lidhje me Bluetooth, AUX 3.5 mm, Karte Micro SD, USB dhe Radio FM
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Diametri i boksit: 52 mm
 • Koha e perdorimit: 4-6 ore
 • Koha e karikimit: 1-2 ore
 • Standby: 14 ore
 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Integruar me mikrofon HD per biseda te qarta dhe pa interferime
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Dimensionet: 39 x 9.5 x 13 cm
 • Fuqia: 2 x 10 Watt
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Frekuenca e pergjigjes: 90 – 20000 Hz
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Funksion NFC
 • Dizanj klasik prej druri
SKU: boks me bluetooth prej druri-NBY5590 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat