, ,

BT-450 Wireless Receiver


990L

BT-450 WIRELESS RECEIVER

Marrësi i muzikës audio stereo BT-450 Bluetooth 3.5 mm.

Shijoni muzikë pa fishe në çdo kohë, transmetoni audio nga pajisja juaj me Bluetooth me cilësi të përsosur të zërit.

Kontroll me ane te një çelësi, i lehtë për t’u përdorur.

Aktivizoni, lidhni pajisjet Bluetooth, merrni audion e telefonit ose të pajisjes tjetër Bluetooth  me një klik.

Mbështet Bluetooth V4.1, gjithashtu mund te beni telefona pa duar fale mikrofonit te integurar te tij.

Teknologjia Bluetooth 4.21 siguron një shpejtësi më të lartë të transmetimit të të dhënave dhe lidhje shumë më të qëndrueshme midis një pajisjeje Bluetooth dhe marrësit të Audios.

Suporton lidhjen shumë funksionale.

Punon në makinë dhe altoparlantë në të cilët është i disponueshëm porta 3.5 mm.

Akustikë superiore, tingull i pastër. Marrësi i audios Bluetooth siguron raport të lartë sinjali ndaj zhurmës dhe sinjal të ulët shtrembërimi, bateri të integruar me cilësi të lartë .

Plug and Play Built ndertuar bateri litiumi, siguron deri në 4 orë perdorim, dhe duhen vetëm 50 minuta për ta karikuar plotësisht. 

Mbështetje për telefon Android dhe të tjerë qe kane funksion Bluetooth A2DP.

Specifika

Marres audio 3.5 mm

Diapazoni i Bluetooth-it deri në 10 metra

Përmasat 20 x 12 x 10 cm

150 gr

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: BT-450 Wireless Receiver Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat