, ,

Cader Shiu – RST Automatike


990L

CADER SHIU – RST AUTOMATIKE

Cader me dizajn  elegant dhe hapje te gjere per tju mbrojut nga shiu ne cdo kohe qe do ju nevojitet. 

Model rezistent dhe ndaj eres se forte qe demton cadrat e zakonshme.

Ditet me shi nuk do te jene me stresuese me kete cader rezistente.  

Cadra vjen ne ngjyre klasike te zeze, por dhe ne ngjyra te tjera elegante jeshile, blu, vishnje per tu pershtatur me mire me preferencat tuaja.

E projektuar per mbrojtje maksimale nga shiu, e pajisur me 16 tela do ti rezistoje cdo moti.

Doreze ergonometrike qe nuk rreshket dhe shume e pershtatshme me doren tuaj.

Shume rezistente ndaj eres, shiut, bresherit etj.

Hapet dhe mbyllet me lehtesi. E papërshkueshme nga uji dhe ka aftesine te thahet menjëherë.

Nuk do te shqetesoheni me per te blere here pas here cader, pasi ky model rezistent do ju mbroje per nje kohe shume te gjate.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: rst-umbrella-black Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat