,

Cante krahu Bange BG-2353


2,500L

CANTE KRAHU BANGE

Canta me cilesi te larte nga kompania BANGE, e cila fokusohet ne zhvillimin dhe dizajnimin e cantave te sofistikuara te belit.

Dizajn i papershkueshem nga uji, eshte bere nga pelhura poliester me densitet te larte, rezistent ndaj gervishtjeve.

Hapesira kryesore e ruajtjes se cantes mund te mbaje telefonin tuaj, gjerat e nevojshme te perditshme.

Eshte i pershtatshem per te gjitha rastet, si udhetime, ecje, ciklizem.

Specifikat :

-Material Poliester

-Dimensione 31 x 8 x 18 cm

-Model BG-2353


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000103 Kategori: ,
LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat