, , ,

Cante shpine Bange Kaka


3,500L

CANTE SHPINE

Cante shpine me karikim USB , cante notebook, cante shpine per laptop.

Xhepi kryesor ka nje kapacitet te madh ideal per rroba, libra, shishe etj. duke perfshire xhepin e perparme/xhepa anash.

Kjo cante shpine laptopi e perbere nga pelhure oxford, me teksture ultra te qendrueshme, eshte e pershtatshme per meshkujt dhe femrat.

Elegante shumefunksionale me hapesire te pershtatshme per laptop deri 15 inch.

Anti vjedhje multifunksionale per mbrojtje te dyfishte.

Specifikat : 

-Per meshkuj & femra

-Cante shpine per laptop

-Materiali: Poliester

-Per laptop deri 15 inch


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat