Cante shpine biznesi BANGE XIAOMI

Bange

3,700L

CANTE SHPINE BIZNESI

Dizajn i rehatshem udhetimi, dizajn ndarjesh me shume shtresa dhe praktik.

Canta e shpines BANGE BG7252 nga Xiaomi  do te jete detaji elegant i cdo pamje tuajes.

Pelhure kunder ujit, film rezistent ndaj konsumit me ultrafiber kunder gervishtjes.

Specifikat : 

-Permasa 29,5 * 8 * 39,5 cm

-Veshje poliester

-Material oxford TPU

-Per laptop 15.6″


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000106 Kategori:
brands

Bange

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat