,

Car charger ET-M15 Bluetooth – Karikues Makine Produkt Online


  •  Ekran dixhital LED
  • Karikoni shpejt telefonin tuaj
  • Realizoni biseda telefonike pa duar, fale mikrofonit te integruar ne paisje
  • Degjoni muziken me te mire dhe shijoni udhetimet e gjata
  • Ekran dixhital
  • Audio e paster dhe super e qarte
  • Dizanj modern dhe i pershtatshem per cdo automjet
  • Suporton karten ST

3,490L

Car charger Bluetooth – Karikues Makine Produkt Online

Car charger ET-M15 Bluetooth – Karikues Makine Produkt Online

Charger ET-M15 Bluetooth ka te intergruara shume funksione, dhe i ben udhetimet tuaja akoma me te bukura

Nuk shqetesoheni per vijen e kuqe te baterise, degjoni ritmet e fundit muzikore dhe shijoni bisedat telefonike me me te dashurit tuaj, pa u shqetesuar se jeni ne timon. Suporton karte memorje per me teper mundesi muzikore. Zgjidhni ju sesi do e nisni diten tuaj.

2 porta USB per te karikuar dy pajisje njekohesisht pa limituar funksionimin e saj.
Adapotohet lehesisht me cigaren e cdo makine. Suporton pothuajse te gjitha pajisjet intelgjente, karikoni bokset me bluetooth, elektrik, tableta apo cdo pajisje tjeter te nevojshme per ju.
Kryeni thirrje telefonike pa pasur nevojen te mbani telefonin tuaj ne dore. Thirrje te qarta dhe pa zhurme bezdisese, ruan lidhjen tuaj deri ne distancen 10 metra. Charger i cili ngarkon pajisjet tuaja per t’iu gjendur prane kur ju nevojiten me se shumti .
Specifika 

Input: DC 12V – DC 24V
Output: DC 12V – DC 24V
Intervali Frekuences: 0.1Mhz
Modeli Bluetooth: V3.0 + EDR A2DP
Distanca e transmetimit Bluetooth deri ne 10 metra
Car Charger Mp3 Player me Drite Dixhitale LED e kuqe
Fuqia: 120W

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Car charger-ETM15 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat