,

Car Charger Remax – Karikues Makine Bli Online


1,290L

Car Charger – Remax RC C207

Car Battery Charger Remax – Karikues Makine Bli Online me cmimin me ekonomik ne treg ne iBuy.al

Karikoni telefonin, tabletin apo apisje te tjera dixhitale ne autmjetin tuaj

Me dy porta USB, mund te karikoni 2 paisje njekohesisht

Pajisur me cip inteligjent Remax RC C207 shperndan rrymen shpejt dhe ne menyre te sigurt pa e demtuar baterine e paisjeve qe rimbushen

Dizanji i tij modern dhe kompakt e ben te pershtatshem per te gjitha llojet e automjeteve

Pershtatur per te gjitha llojet e smartphoneve ( iPhone, Samsung, HTC, LG, Huawei, Xiaomi ) dhe tableteve

SKU: car charger-remax-RCC207 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Adaptor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat