, ,

Car Media Player – Kasetofon makine


2,290L

CAR MEDIA PLAYER – KASETOFON MAKINE

Kasetofon me nje dizajn perfekt per makinen tuaj.

Model unik dhe i pershtatshem me shumicen e makinave, te cilat kane hapesire Single Din per kasetofon.

Do ju shoqeroje ne cdo udhetim tuajin me makine, duke ua bere gjithcka me te lehte fale opsioneve te tij.

I integruar në AUX, mund të luani këngët tuaja të preferuara me një pajisje të jashtme portative.

Pajisur me një telekomandë wireless qe ofron qasje në funksionet kryesore nga pëllëmba e dorës tuaj.

Ajo vjen me udhëzime të hollësishme, me ane te te cilave ju mund ta instaloni atë shumë lehtë.

Mbështet riprodhimin e formateve të shumëfishta të muzikës: WMA / MP3, etj. Mbështet rregullimin e modeleve të shumëfishta të efektit të zërit dhe daljen e pavarur.

Kasetofoni mbështet  ruajtjeje USB / SD dhe ju mund të shkarkoni këngët që dëshironi për t’u luajtur, gjë që është shumë e përshtatshme.

Radio FM stereo dixhitale me cilësi të lartë, e cila mund të kërkojë automatikisht kanale, mënyrë gjysmë automatike dhe mënyrë rregullimi të hollësishëm. Ka 30 stacione radio.

Specifikime

Fuqi  dalje 4×45 w

Dy porta USB

Hyrje per fishe AUX

Lidhje Bluetooth

Suporton MP3/ WMA

 

SKU: Kasetofon makine - New multimedia player Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat