, , , , , , , , ,

Car smart power inverter 200 W – Konvertues makine

Ansee

  • Inverter per makinen.
  • Marka: Ansee.
  • Materiali: Plastikë.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Universal.
  • Lidhje te shpejte edhe sinjale te forta.

 

3,200L

KONVERTUES MAKINE -INVERTER 200 W

Invertori i rrymës 4200PC është i përsosur për të karikuar telefonat tuaj inteligjentë, tabletët, fletoret, laptopët, netbook-et dhe më shumë. Invertori i energjisë elektrike mundëson pajisje elektronike me fole të dyfishtë AC dhe 4 porta USB kur jeni në rrugë.

Eshte i përkryer për furnizimin me energji të pajisjeve me fuqi të ulët si laptopë, karikues muri, drita dhe të tjera.

Thjesht lidhni Invertorin e Energjisë në prizën e rrymës së makinës suaj, pastaj lidhni pajisjet tuaja për t’i përdorur.

Perfekt per t’ju shoqeruar ne udhetime pasi ka model të lehtë dhe kompakt.

Konvertuesi vjen me 8 funksione mbrojtëse të mbrojtjes nga mbingarkesa, tensionit të lartë, mbrojtjes së qarkut të shkurtër, mbrojtjes nga ndikimi, mbrojtjes ndaj rrymës, tensionit të ulët dhe mbrojtjes nga nxehtësia.

Ai shndërron portën e energjisë 12V DC të makinës suaj në një burim 220V AC me frekuence 60 Hz.

I perbere me 4 porta të karikimit USB për iPad, iPhone, pajisje Android, smartphone, tableta etj.

SPECIFIKAT

Me fishe USB 2.0.

Tensioni i hyrjes: 12V.

Modeli: 4200PC.

Materiali: Plastikë.

Tensioni i Daljes në Fole: 220V.inverter makine blerje online iBuy al

Rryma e daljes së prizës: N / A

Tensioni i Daljes USB: 5V.

Rryma e daljes USB: USB1: 2.4A, USB2.4A, USB3: 2.4A, USB2.4A.

Fuqia e vazhdueshme e daljes: 200W.

Universale.

Efikasiteti i konvertimit:> 85%.

Frekuenca : 50 / 60Hz.

Sistem mbrojtes i tensionit: Po.

Sistem mbrojtes ndaj temperatures : Po.

Indikator: Po.

Kabllo energjie: Jo.

Aplikimi: Cellphone, Notebook, Kamera Dixhitale, GPS Navigator, Kit Bluetooth, DVD, PDA etj.

Madhësia: 15,6 X 3,3 X 7,9 cm.

Blerje Online ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire!

Pesha0.1 g/kg
brands

Ansee

color

Black

LLoji

Inverter

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat