Dyshek me ajer per ne makine – Car Travel Bed – Bli Online


 • Shume komode per te qendruar edhe fjetur.
 • I lehte per t’u palosur edhe per t’u transportuar.
 • Multifunksional.
 • Pershtatet me shumicen e makinave.
 • Dimensionet e dyshekut : 135cm x 85cm x 44cm
 • Materiali: Gome.
 • Ngjyra: Blu.

3,990L

 DYSHEK ME AJER PER NE MAKINE

Tashme udhetimet me makine per pushime ne vende te ndryshme do te jene nje kenaqesi me vete pasi nuk do te mund te lodheni me, as ju, as femijet tuaj por edhe as kafshet tuaja shtepiake. Dyshek ajri per makinen , kamping etj. Dyqani iBuy.al ju ofron dyshek me ajer per ne makine, i cili ju ofron nje  i jashtezakonshem te cilin mund ta beni tuajin.

DYSHEK AJRI MULTIFUNKSIONAL PER NE MAKINE

Dyshek me ajer per ne makine eshte funksional, i lehtë për t u fryre edhe per disa minuta ju do te jeni gati te beni gjumin tuaj me te rehatshem ose qe te kaloni kohen tuaj duke lexuar nje liber.

Qendron mjaft mire ne cdo makine.  Gjithashtu ju mund ta perdorni dyshek ajri edhe per ne kamping, plazh në një udhetim apo vende te tjera ,kudo qe shkoni per pushime me familjen tuaj pasi eshte teper praktik dhe i rehatshem.

I prodhuar nga e njejta kompani e cila prodhon  dyshek me ajer intex.

Komoditeti, fortesia, qendrueshmeria edhe butesia qe ai ofron vjen nga materiali perberes shume cilesor i gomes, e cila eshte rezistente ndaj kushteve klimaterike, nga uji ,e te tjera.

Nuk lejon parehati ne trupin tuaj.

Dyshek ajri per makinen

Ajo cfare e bene kete dyshek me ajer per ne makine kaq te vecante eshte komoditeti qe ai do ju fali.

Ju mund ta vendosni vete se ne cfare vendi e deshironi dyshek e ajrit të cilin mund ta vendosni, ne makine, ne plazh , ne shtepi, ose ne ballkonin e shtepise suaj.

Dyshek i cili do ju fale rehati dhe komoditet.

 

SPECIFIKATdyshek udhetimi makine bli online iBuy al

 • Shume komode per femijet dhe kafshet shtepiake.
 • Dyshek me nje  material shume te fortë, i qëndrueshëm dhe teper cilesor.
 • I lehte per t’u palosur edhe per t’u transportuar.
 • Shume i rehatshem.
 • Ideuar për kampe, zona lojrash ose ndonjë udhëtim në natyrë.
 • Pershtatet me shumicen e makinave.
 • Dimensionet e dyshekut : 135cm x 85cm x 44cm
 • Materiali: Gome.
 • Ngjyra: Blu.

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe paguj ne dorezim.

SKU: K-200720-112 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

Blue

LLoji

Dyshek me ajer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat