Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo

Modeli: B23

DUAL Sim

Bateria: 2500 mAh

Karte memoria: MicroSD max 32 GB

ROM: <128M

Pixel i kamerës së pasme: ≤1MP

RAM: <128MB

Lloji i ndërhyrjes për karikim: Mikro USB

Lloji i ekranit: Ekran normal

Madhësia e ekranit: 2.4

Madhësia: 129 * 54.5 * 15.6 mm

2,900L

Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

Celular i thjeshte Leagoo B23 – Dual SIM Bli Online

I projektuar per 2 karta

Shkronja dhe numra lehtesisht te dallueshem nga cdo moshe

I pajisur me Bluetooth

Praktik dhe super i lehte ne perdorim

Bateri shume e fuqishme, 2500 mAh qe zgjat me dite te tera

Projektuar dhe dizenjuar qe te mos rreshqase nga dora

Leagoo B23 eshte e pajisur me kamera e cila memorizon ne pamje castet qe ju deshironi ti ruani si kujtime. Fotot jane te nje cilesie te ulet sepse celulari D1 eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban me dite te tera

SKU: GI-LEAGOOB23 Kategori:
Pesha01 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat