Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo

Modeli: D4

DUAL Sim

Dizanji: Klasik

Dimensionet: 109 x 45 x 14.1 mm, vëll. 69.2 cm³

Ekrani: 120 x 160 px

Pesha: 39 g

Bateria: 800 mAh

Memoria: 32.0 MB

Karte Memoria: MicroSD max. 32 GB

Kujtesa RAM: 32 MB

2,300L

Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

Celular i thjeshte Leagoo D4 Black – Dual SIM Card Online

I projektuar per 2 karta

Shkronja dhe numra lehtesisht te dallueshem nga cdo moshe

I pajisur me Bluetooth

Praktik dhe super i lehte ne perdorim

Bateri shume e fuqishme qe zgjat me dite te tera

Projektuar dhe dizenjuar qe te mos rreshqase nga dora

Leagoo D4 eshte e pajisur me kamera e cila memorizon ne pamje castet qe ju deshironi ti ruani si kujtime. Fotot jane te nje cilesie te ulet sepse celulari D1 eshte i destinuar per biseda te gjata dhe bateri qe mban me dite te tera

SKU: GI-LEAGOOD4-Black Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Leagoo

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat