Chest Pull | Paisje per stervitjen e kraheve edhe gjoksit


  • Materiali perberes prej celiku + plastik.
  • Gjendet ne ngjyren: E zezë + e kuqe + argjend.
  • Permasat: 68 * 12cm.
  • Pesha e produktit: 830g.
  • Perdoret ne palester, shtepi, natyre.

1,490L

CHEST PULL PER MUSKUJT

Chest Pull është vegel ideale për ndërtimin e rezistences, forces dhe muskujve në krah dhe gjoks.

Materialet e saj të qëndrueshme dhe trajtat e rehatshme sigurojnë sigurinë dhe komoditetin.

Ajo ka nje prakticitet maksimal dhe perdoret duke terhequr shufrat prej celiku.

Perbehet nga doreza kunder rreshqitjes per duart dhe trup prej celiku.

Perbehet nga 5 shufra celiku te cilat montohen dhe cmontohen lehtesisht.

SPECIFIKAT

Materiali: celiku + plastik.chest pull vegel ushtrimesh bli online iBuy al

Ngjyra: E zezë + e kuqe + argjend.

Madhësia: 68 * 12cm.

Pesha: 830g.

E qëndrueshme dhe e lehtë.

E shkëlqyeshme për tërheqjet në gjoks dhe ato anësore.

Portable për trajnime ne cilindo ambient.

Multi-funksionon me mënyra të ndryshme për te kryer ushtrime.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-076 Kategori:
Pesha1 g/kg
LLoji

paisje per stervitje

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat