-49%
,

Chewbrush – Furce per dhembet e kafsheve shtepiake

Te ndryshme

  • Pastron pllaket e dhembeve te qeneve.
  • Heq gurezat ne dhembe.
  • Masazhon mishrat e dhembeve.
  • Nuk permban kimikate qe demtojne kafshen tuaj.
  • Paisje shume e mire per te argetuar kafshen tuaj.

450L 890L

FURCE DHEMBESH VET-LARESE PER QENTE

Furce vet-larese ne formen e kockes te cilat jane ideaur per pastrimin e dhembeve te kafsheve shtepiake.

Aroma e keqe e dhembeve te kafsheve shtepiake eshte e padurueshme dhe kjo ju detyron e shpesh here mos t’i afroheni kafshes suaj.

Nuk ka pse kjo te ndodh me!

Merrni ne iBuy.al furcen per pastrimin e dhembeve te kafsheve shtepiake e cila eshte ideaur ne formen e kockes.

Me kete furce, kafsha juaj jo vetem qe do te jete i paster por edhe do te argetohet duke luajtur me te.

Thuaji Stop shpenzimeve te shumta ne klinikat e kafsheve!

FURCE NE FORMEN E KOCKES- CHEWBRUSH

Nuk do te keni nevoje t’i pastroni ju dhembet me kete furce, pasi kafsha juaj duke e pertypur ate, ne menyre te menjehershme furca do filloje ehde pastrimin en dhembet e tyre.

Ka nje role te trefishte ne per menyren se si funksionon.

Ai pastron dhembet ne pjesen e brendshme, me pas heq papastertite dhe procesi i fundit eshte masazhimi i dhembeve.

Do te shihi tek dhembet e kafshes suaj dhembe me te paster edhe me te shendetshem.

SPECIFIKATfurce pastruese per dhembet e kafshet bli online iBuy al

Punon 3 menyra gjate procesit te pastrimit.

Material silikoni.

Perfekte per higjienen orale te kafshes suaj.

Vjen ne formen e kockes.

Sherben edhe per te argetuar kafshen.

Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

Mund ta merrni kudo qe shkoni me kafshen tuaj.

Jetegjate.

 

 

Bli Online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg.

SKU: SH-205-004 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue

LLoji

Furce pastrimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat