,

Furce elektrike per dhembet – Electric toothbrush Shuke

Te ndryshme

  • Furce elektrike per dhembe te paster edhe te shendetshem.
  • Ideaur per femije edhe te rritur.
  • Me doreze ergonomike.
  • Nuk i demton mishrat e dhembeve.
  • Punon pa kabull.
  • Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

1,490L

FURCE ELEKTRIKE PER DHEMBET

Furce elektrike Shuke per dhembe te shendetshem edhe te paster.

Furca e duhur per te ruajtur higjienen tuaj te gojes.

FURCE ELEKTRIKE SHUKE PER HIGJIENEN ORALE

Per te pasur nje perdorim sa me praktik edhe funksional i cili nuk ju lejon te pertoni edhe te harroni te ruani te paster edhe te shendetshme higjienen e dhembeve tuaj, iBuy.al sjell per ju furcen elektrike Shuke per dhembet tuaj.

Kjo furce ndihmon ne zbardhjen e dhembeve edhe i jep rezultatet e saj fantastike pas nje kohe te shkurter qe nga momenti kur ju e keni perdorur ate ne menyre sistematike.

Kjo furce elektrike eshte ideaur me 5 menyra vibrimi te cilat bene te mundur pastertine ne dhembet tuaj.

Me dizajn hidroizolimi ne të gjithe trupin i cili nuk shkaton asnje demtim ne mishrat e dhembeve.

Thuaji stop shpenzimeve te pafundme ne klinikat dentare!Sonic Electric Toothbrush Adult iBuy al

SPECIFIKAT

Furçë dhëmbësh elektrike.

E perbere me 5 ingranazhe elektrike.

Nuk pershkruhet nga uji.

Ngjyra: e bardhë.

Modalitet i karikimit : USB.

Fuqia: 2W.

Koha e plote e karikimit: rreth 6 orë.

Tensioni : 3.7Volt.

Bateria: 600mAh.


Blerje Online ne iBuy.al – Porosit Online dhe paguaj ne dorezim.

SKU: sk-601 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Furce dhembesh

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat