,

Paste per dhembe te ndjeshem Sensivital + GUM

Sunstar

900L

PASTE PER DHEMBE TE NDJESHEM SENSIVITAL+

Paste per dhembe te ndjeshem Sensivital + i formuluar posacerisht per lehtesimin ditor dhe parandalimin e ndjeshmerise dentare.

Duke perforcuar mbrojtjen natyrale te gojes per te ndihmuar ne mbrojtjen e dhembeve dhe mishrave te dhembeve nga agresionet e jashtme dhe procesi natyror i plakjes.

Formulimi special i nitratit te kaliumit, izomaltit dhe fluorit rigjalleron mishrat e dhembeve dhe rimineralizon smaltin e dhembeve ne menyre qe goja juaj te qendroje e shendetshme pa ndjeshmeri dentare.

Ai permban nitrat kaliumi i cili redukton ndjeshmerine e dhembeve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 7630019902984 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat