, ,

Electric toothbrush – Furce dhembesh elektrike


 • Furce per dhembe shume te bardha
 • Me 8000 lekundje ne minute
 • Koha e intervalit prej 30 sekonda ju ndihmon të lani çdo zone te gojes
 • Dizajn i papershkueshem nga uji
 • I disponueshem ne ngjyre te zeze

490L

FURCE DHEMBESH ELEKTRIKE

Sonic Deep Clean 3D Furçë Elektrike me bateri.

Furca rrotullohet në mënyrë te tille që fijet të alternohen para dhe mbrapa ndërsa pastrojnë dhëmbët tuaj dhe ti lene ata të pastër.

E pershtatshme per dhembe me ndjeshmeri te larte, apo edhe  per femijet.

Mundeson largimin e nevojshme te nje paste dhembesh duke i pastruar dhembet tuaj me jone minerale. Kjo furce ka nje shpejtesi 8000 rrotullimesh ne minute.

FURCE ELEKTRIKE PER BARDHESINE E DHEMBEVE

Me kete furce elektrike ju do te keni nje higjenizim te dhembeve tuaj, ku ata do te jene me te bardhe e te shendetshme.

Aplikon pasten e dhembeve ne gojen tuaj ne menyren e duhur. Pa demtuar smaltin apo mishrat.

Me kete furce ju do e keni me te lehte pastrimin e dhembeve edhe nuk do ti ndiheni me dhimbje nga mishrat e dhembeve. Kjo furce ju ndihmon per nje pastrim sensitive te problemeve qe keni me mishrat delikat.

Mund te eleminoni cfare do lloji papastertie qe mund te keni tek dhembet. Gjithashtu mundeson nje zbardhje te theksuar dhembeve tuaj.

Një buton i lehtë për t’u përdorur për të mbyllur dhe fikur. Model i papërshkueshëm nga uji.

SPECIFIKATelectric theeth brush blerje online ibuy al

 1. Furca elektrike do kryej  8000 lekundje ne minute
 2. Eliminon shume here me shume pasterti se sa nje furce dhembesh e zakonshme
 3. Vepron me dy menyra per larje
 4. Dizajni ergonomik i dorezes
 5. Dizajn i papershkueshem nga uji
 6. Pasterti ne menyre te perkryer te dhembeve

 


Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-016 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Furce dhembesh

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat