, ,

Cookie Gun Machine – Berese Biskotash


1,190L

COOKIE GUN MACHINE – BERESE BISKOTASH

Nje pajisje shume funksionale per berjen e biskotave, cupcakes, gjithashtu dhe për dekorimin e tortave.

Berese për biskota me 12 copë forma të ndryshme , ju mund të bëni biskota  apo mund ta përdorni gjithashtu për dekorimin e tortave etj.

Pavarësisht nëse jeni duke bërë embelsira për festa apo  thjesht për një dite te zakonshme, ekziston një pajisje që mund ta thjeshtojë procesin dhe të shkurtojë kohën e përgatitjes në gjysmë: Cookie Gun Machine.

Beresja e biskotave  përdor forma të ndryshme me dizenjo shume terheqese për të formuar ëmbëlsirën në forma precize.

Eshte nje  pajisje e shkëlqyer për te apasionuarit pas kuzhines, amvisave apo kuzhiniereve. Gjithashtu eshte  dhe nje dhurate ideale për këdo

Së bashku me lehtësimin e procesit të përgatitjes, ato gjithashtu mund të jenë mjete argëtuese për përdorimin dhe mësimin e fëmijëve.

Karakteristikat:

Materiali:  PP + çelik inox

Përdorimi: presion gjysmë automatik i duarve

Funksionim i thjeshtë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe të ulët,

Pastrohet dhe lahet lehtë


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Pajisje per embelsira - Cookie Gun Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat