,

Depilator per femra 5 ne 1


1,600L

DEPILATOR PER FEMRA 

E bere nga aliazh alumini, trup ABS dhe teh celiku inox, kjo makine rroje elektronike eshte projektuar per perdorim te sigurt dhe pa dhimbje pa demtuar lekuren ose gjendrat e djerses.

Me 4 koka te ndryshme, rroje, trupi, vetullash, hundesh, prerese per mjekren dhe bikini.

Me lehtesi mund te pastroje qimet e fytyren dhe te trupit pa shkaktuar irritime te tyre. E bute dhe e rehatshme ne perdorim.

Specifikat : 

-Madhesia: 20×11.4×4.1cm

-Materiali: aliazh alumini, trupi i pajisjes ABS dhe teh celiku inox

-Tensioni nominal: AC200-240V

-Fuqia: 3 W

-Karikimi: 8-12 ore


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G230013 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat