,

Diy Truck Assembly – Kamion loder

Te ndryshme

1,500L

DIY TRUCK ASSEMBLY – KAMION LODER 

Loder perfekte per vogelushet qe jane te dhene pas automjeteve apo lodrave ndertuese.

Zhvilloni imagjinatën dhe fantazine e femijeve me kete kamion qe vjen ne dy modele.

Eshte e pershtashme per femije mbi 3 vjec. E perbere me material plastik cilesor ABS, jo toksik per ambientin dhe femijet.

Zhvillon aftesite tek vogelushet dhe imagjinaten e tyre.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010065 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Red, Yellow

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat