, , ,

Doogee N30 Dual Sim – 4 GB RAM 128 GB

Doogee

15,400L

DOOGEE N30 DUAL SIM – 4 GB RAM 128 GB

Procesor i fuqishem me efiçencë te larte.

Jetëgjatësi e baterisë më e fuqishme dhe më e gjatë.

MT6762V siguron performancë te shkelqyer me kursimim te baterisë, ndërsa frekuenca e lartë deri në 1.8GHz kombinuar  me 4 GB RAM ofron aftësi të shkëlqyera ne perdorimin e tij.

Me veshjen speciale dhe dizajnin e sofistikuar, shkëlqimi shfaqet nga çdo këndvështrim.

Model i holle, elegant dhe shume rezistent.

Dizajni i Doogee N30 është elegant deri në çdo detaj. Kthesat anesore delikate 3D ju  ofrojne  prakticitet ne mbajtjen e tij per kohe te gjate perdorimi pa ndjesine e lodhjes.

Ekran 6,55 “HD .doogee n30 4gb 128gb online at ibuy al

Falë një dizajni të përsosur 6.55 “me kornize ultra të hollë, një rezolucion spektakolar 720 * 1600 dhe pasqyrim 16.7 milion ngjyrash,  siguron një përvojë vizuale te mrekullueshme.

Teknologjia për menaxhimin e ngjyrave rrit më tej saktësinë e ngjyrave.

Ngjyrat janë më të pastra në foto dhe video, per nje qartesi maksimale. Në të njëjtën kohë, drita do të jetë më e butë për sytë tuaj.

Kamera e pasme 16MP Al Quad

E pajisur me kamera të pasme quad, një lente kryesore 16MP e qartë,  lente me kënd të gjerë 8MP, lente makro a2MP,  lente portret, N30 ofron gjithmonë imazhe të shkëlqyera me detaje dhe qartësi maksimale.

Lente Kryesore 16MP

Fotot mahnitëse janë vetëm një klik larg me N30.

Ka një kamerë të pasme kryesore super të pastër 16MP, e cila siguron shpejtësi fokusimi shumë të shpejtë me teknologjinë PDAF.

Kap edhe momente kalimtare me një qartësi të përsosur.

Kamera e Portreteve – Doogee N30

Bërja e portreteve me cilësi profesionale tashme eshte  më e lehtë.

Zgjidhni ju vete efektin, ngjyrat, ndricimin.  E vetmja gjë që duhet të bësh është të klikoni ne ekranin e telefonit.

Lente me kënd  të gjerë 130 ° – Zgjero perspektivëntelefon ne shitje online n30 128gb ibuy al

Bëni fotografi të plota dhe të qarta të vargjeve malore, arkitektura madhështore ose fotografi të mrekullueshme të grupeve në një foto te vetme.

Nje tjeter opsion fantastik i ketij telefoni eshte kamera macro.

Zbuloni një Univers të Vogël, me lentet makro në N30, duke bërë fotografi  nga  2 centimetra afer.

N30 mbështet 48 rrjete globale. Pavarësisht nga vendbanimi juaj ose destinacioni juaj për një udhëtim, ju mund të lidheni me rrjetet lokale mobile me N30 tuaj kudo në botë.

Hapje e ekranit me ane te identifikimit te fytyrës + ID e gjurmës së gishtit.

Zbulon me saktësi tiparet tuaja të fytyrës për t’ju ndihmuar të zhbllokoni ekranin ose të përdorni një aplikacion privat.

Pavarësisht nëse mjedisi është i ndritshëm apo i errët, verifikimi është i shpejtë dhe i besueshëm.

Suporton version Bluetooth 5.0

Krahasuar me Bluetooth 4.2, Bluetooth 5.0 ka kohe më të shpejtë transmetimi, distancë më të gjatë dhe transmetim të madh të të dhënave.

Android 10.0 shfrytëzon fuqinë e inteligjencës artificiale për t’ju dhënë më shumë nga telefoni juaj.

Përmban më të mirën e Android në një madhësi shumë më të vogël, të ndërtuar me aplikacione të reja dhe te permiresuara.

Ofron një përvojë përdoruesi më të shpejte, më efikase dhe të përshtatshme.

Bateri me kapacitet te larte 4500mAh

Ndertimi  inovativ i  CPU sjell efikasitet të lartë të energjisë.

Përdorim më të gjate të baterisë  për të arritur performancë të shkëlqyer dhe kohë më të gjatë pune.

Bateria mund të plotësojë nevojat tuaja ditore për një ditë të tërë.

Specifika

Suporton dy karta SIM

Përmasat: 167 x 77,4 x 8,9 mmsmartphone doogee n30 4gb 128gb online at ibuy al

Sistemi operativ:  Android 10

4 GB RAM

ROM 128 GB

Kapaciteti i baterise 4500mAh

Foleja e kartës së kujtesës Karta TF deri në 256 GB (nuk përfshihet)

Madhësia e ekranit 6,55 inç

Kamera e përparme 8.0MP

Kamera e pasme 16.0MP + 8.0MP + 2.0MP + 2.0MP

Mbështet shumë gjuhë, përfshi spanjisht, rusisht, gjermanisht, frëngjisht, polake, portugez, italisht etj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Doogee N30 Dual Sim - 4 GB RAM 128 GB Kategori: , , ,
brands

Doogee

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat