, ,

DP Led Light – Llampe Led


1,990L

DP LED LIGHT – LLAMPE LED

Modeli i bardhë: DP-714B

Porti i karikimit të panelit diellor: Porti i lidhjes së hyrjes DC 5-7V i integruar.

LED SMD: 100 LED LED SMD.

Soft Light Lampshade: Mos demtoni shikimin.

Bateri me kapacitet të madh: Bateri e rimbushur 2400mAh.

Ndriçimi i rregullueshëm: Shkallë e fortë / e dobët.

Lidhni furnizimin me energji elektrike, nëse treguesi i karikimit ndizet, atëherë është në statusin e karikimit.

Koha e karikimit kërkon rreth 20 orë.

Kur drita dobësohet gjatë përdorimit, kjo do të thotë që bateria ka mungesë të energjisë.

Në këtë moment, ndaloni së përdoruri atë dhe rimbusheni atë me kohë në mënyrë që të mbroni baterinë.

Rimbusheni para se drita të mos jetë plotësisht e padukshme, përndryshe do të dëmtojë baterinë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6939020442856 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat