,

Epilator Flawless per pastrimin e vetullave | Depilator per femrat


  • Material prej plastike ABS.
  • Dimensionet e produktit: 130 * 15 * 15mm.
  • Punon me bateri te tipit AA.
  • E bene lekuren te bute edhe pa acarime.
  • Punon ne lekure te thate edhe te lagur.

800L

EPILATOR FLAWLESS PER VETULLAT 

Per t’ju dhene vetullave formen qe keni deshiruar gjithmone edhe t’ mbani ato ne cdo moment te modeluara edhe te kuruara mund ta arrini vetem nese keni prane vetes epilatorin me te popullarizuar per femrat ne keto momente, deplatori “Flawless”.

Pastron ne menyre perfekte dhe tejet profesionale.

Nuk shkakton dhimbje gjate depilimit te vetullave apo te acaroje lekuren.

Punon ne menyre perfekte ne lekure te thate edhe te lagur pasi nuk pershkuehet na uji.

Mund ta pastroni me mjetet e tij vetjake ose duke e lare me uje te bollshem.

Eshte shume praktik per ta pasur ne cdo moment me vete.depilator elektrik per vetullat bli online iBuy al

I heq vetullat me nje kalim edhe per disa minuta.

SPECIFIKAT

Material prej plastike.

Dimensionet e epilatorit : 130 * 15 * 15mm.

Punon me bateri.

Praktik edhe komod ne perdorim.

Punon ne lekura te thate edhe te lagura.

Me dizajn teper modern edhe fine.

Nuk e demton lekuren por e mban te bute edhe te lemuar.

Bli Mire | Bli Online | Bli ne iBuy.al

 

SKU: K-200720-057 Kategori: ,
LLoji

depilator per vetullat

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat